• Свеж
Тутунаумб Соларна Лед Слон Ветер Ѕвонче Светилка Градина Декорација Приврзок-Бело

Тутунаумб Соларна Лед Слон Ветер Ѕвонче Светилка Градина Декорација Приврзок-Бело

DEN 191.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Соларни Лед Слон Ветер Ѕвонче Светилка Градина Декорација Приврзок Карактеристика : во тивка ноќ, прекрасните ѕвончиња на ветерот ќе направат да се чувствувате удобно и ќе го направат вашиот двор убав и шарен.[IP55 водоотпорен, лесен за инсталирање] Нашите надворешни ѕвончиња за ветер се дизајнирани со врвни издржливи материјали IP55 и се водоотпорни, така што нема потреба да се грижите за дожд, снег, мраз или висока температура. Опремени со кука во форма На"С", лесно можете да ја закачите на дрвја, тревници, тераси и на кое било друго место што ви се допаѓа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.