• Свеж
Mothyskins LENY71011-Слепи За Кожата За Леново јога 11. во. - Слепа Лисица

Mothyskins LENY71011-Слепи За Кожата За Леново јога 11. во. - Слепа Лисица

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа кожа од Слепа Лисица е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Моќни Кожи вашата јога 710 11.6" е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ја Вашата јога 710 11.6" со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Карактеристики винил налепница за налепници не Е Тврд Каземат Финишултра-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни леново јога 710 11.6 " не е вклучен заштитна, Издржлива и Уникатна обвивка Од Винил Налепница лесна За Нанесување, Отстранување и Промена На Стилови Направени Во Усакомпатибилноста : Леново јога 710 11.6 инчи.Спецификациидизајн : Слепа Лисица : 0.01 фунти-ШКУ : VSNS136937 ГОРДО НАПРАВЕНО ВО Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашата Леново јога 710 11.6"! Не ја сакате кожата На слепата Лисица? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашата јога 710 11.6 " ќе биде единствена како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба!. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Ставањето На Вашата Моќна Кожа на вашата јога 710 11.6 " е супер лесно благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00