• Свеж
Комплет за фаворизи за девојки за суперхерој девојки

Комплет за фаворизи за девојки за суперхерој девојки

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој комплет за фаворити за девојчиња за суперхерој девојки е лесен начин за споделување на забавата на забавата со гостите. Фаворитите се повеќе обоени ливчиња за вртење на стапчиња. Комплетот за фаворизи за лилјаци содржи материјали за партии за еднократна употреба. Тие ќе додадат пресврт на забава и возбуда на вашата следна забава, бидејќи тие сигурно ќе донесат насмевка на лицата на вашите гости. Обновите за роденденска забава треба да ги вклучите овие лижави од 1,75-инчи. Овој производ е изработен од хартија и вклучува бонбони. Совршено за вашата следна забава како фаворити. Налепниците се лесни за употреба. За еднократна употреба кога ќе заврши. Наводите се со повеќе обоени вртења на стап. Може да се користи со други производи за супер девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12