• Свеж
Салонот на зетот Изберете Дедоризирачки шампон за кучиња, 18. Оз - Екстракт од рузмарин, сода бикарбона и алое вера елиминираат мириси, чистење и заздравување на кожа

Салонот на зетот Изберете Дедоризирачки шампон за кучиња, 18. Оз - Екстракт од рузмарин, сода бикарбона и алое вера елиминираат

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој шампон за избор на салони на зетот доаѓа во шише со погодно големина 18,4 мл за да се сместат домаќинствата со единечни или повеќе миленичиња. Ја навлажнува и штити кожата и палтото со природна сода бикарбона, екстракт од рузмарин и лекарен бензетониум хлорид. Шампонот за дезодоризирање на кучињата е паметен избор за употреба за елиминирање на непријатните ароми. Се одликува со природни состојки кои безбедно и нежно ги отстрануваат нечистотиите и остатоците за да остават К-9 да изгледаат и да се чувствуваат најдобро. Само ставете ја посакуваната количина на шампон на зетот на палтото на вашето куче, тријте го во темелно за да произведете латер и да го исплакнете остатокот со преодушениот шампон за кучиња за свежа вода - салонот за дезодоризирање на салонот за кучиња е специјално формулиран за ефикасно отстранување и контрола и контрола на миризбите со мирисите со миризли со миризли со миризли со миризли со ефективно отстранување и контрола на миризбите со миризбите со мирисите со миризли со миризли со миризли со миризли со ефективно отстранување и контрола на миризбите со миризли со миризли Само едно миење . Природни состојки-Овој миризливо куче шампон е направен со природен екстракт од рузмарин, сода бикарбона и алое вера за да ја смири кожата на вашето домашно милениче и да го остави палтото чист, сјаен и здрав . балансиран со p H Чувствителна кожа, овој сапун, без парабен дезодоризирачки миленичиња шампон е безбеден за честа употреба. Дебелата, луксузна формула произведува значителен латер за чистење и дезодоризирање на косата и палтото на миленичињата . лесен за употреба - темелно влажно палто. Нанесете го овој валкан шампон за кучиња и работете во богата слабост. Масажа добро во палто, осигурувајќи се дека кожата е темелно заситена. Исплакнете и суво. Повторете по потреба. Безбеден за честа употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67