• Свеж
College Collection Womens Emani Tru Comfort Fonam Pontain се лизга на сандала

College Collection Womens Emani Tru Comfort Fonam Pontain се лизга на сандала

DEN 639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сандал Емани платформа од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли за да ве задржи удобно да шетате низ градот со нивната сурова удобност од 4 мм. Нивниот плетен материјал, стилот на мазга и отворениот плоштад ќе ве задржи во ново со својата мода. Нивното затворање на лизгање ги прави совршен чевли за грабнување и одење за да ја избркаат вратата. Висина на пета : 2 1/4-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72