• Свеж
Хадсон Бебе Новороденче Руно Патент Спиј и Играј 2пк, Лебед, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Руно Патент Спиј и Играј 2пк, Лебед, 6 Месеци

DEN 243.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Хадсон бебе облека за спиење и игротека се совршени за студени денови во затворени простории и на отворено. Овие прагови се направени од супер топло и пријатно полиестерско руно. Со затворање на патент, овие се лесни и лесни за исклучување! Заштитник за патент помага да се задржат гребнатини подалеку од лицето на бебето. Достапно во големини до 9 месеци. Хадсон Бебе Унисекс Бебе Руно Спиење и Игра 2pk е одличен детски најважен сет за вашето малечко. Координирање на плејвери и облека за спиење. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.