• Свеж
Хипергеар Брзи Ѕид Комплет Со Микро USB + USB-C Кабел

Хипергеар Брзи Ѕид Комплет Со Микро USB + USB-C Кабел

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Комплетот За Брз Ѕид Со Хипергеар вклучува полнач со големина на џеб кој испорачува 2,4 ампери чиста моќност со молскавична брзина. Идеален е за сите ваши потреби за полнење без разлика дали сте дома, во канцеларија, на патување или во движење. Нема повеќе гломазни полначи кои зафаќаат простор и го блокираат пристапот до другите ѕидни приклучоци. Овој елегантен полнач со низок профил има преклопливи огради и отстранлив 4 стапки. кабел за полнење и синхронизација со ХИБРИДЕН USB-C и микро USB конектор. Останете целосно напојувани цел ден, секој ден. Универзална 2.4 Максимален Излез. Таблет Компатибилен. Паметен Чип Технологија. Елегантен Дизајн Со Низок Профил. Пријателски За Патување Преклопливи Огради. Отстранлив 4ft Usb-C + Микро Usb Кабел. Ограничена Едногодишна Гаранција. Црно. Вклучува : Брз Ѕид Полнач, 4 Ft Хибридни Микро Usb + Usb-C Кабел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12