• Свеж
Аспен Кристабела Геометриски Килим Од Цветна Волна, Розова Портокалова, 6'9'

Аспен Кристабела Геометриски Килим Од Цветна Волна, Розова Портокалова, 6'9'

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Достапно во повеќе бои и големини. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Југозападен Стил Волна Област Килими. Висина на купот : 0. Килимите Од Трепетлика се одличен додаток во вашиот дом во прометниот град или во селската страна за дизајнерска шик надградба. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12