• Свеж
Компатибилен АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Замена За Шефот БР - Дигитален Студиски Прекинувач Домашен Полнач Кабел ЗА Напојување ПС

Компатибилен АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Замена За Шефот БР - Дигитален Студиски Прекинувач Домашен Полнач Кабел ЗА Напојување

DEN 182.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн.Ако не знаете дали машината може да го користи овој адаптер, можете да ги видите излезните параметри на вашиот оригинален адаптер (напон, струја) дали се во согласност со. ако го изгубите оригиналниот адаптер, можете да ги проверите параметрите на дното на компјутерот или вашите илустрации на машините. Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Флексибилност : Екстра долг 6,6 стапки/2 МЕТРИ кабел за напојување ви ја обезбедува потребната флексибилност. Сертифициран Сеф : CE / FCC / Ro HS сертифициран / Краток спој, над струја и над заштита од напон. Што Добивате : 1 Компјутер Адаптер за Напојување / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12