• Свеж
Нетфли Странец Нешта-Малрат Ѕид Постер, 22.375 34

Нетфли Странец Нешта-Малрат Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие Трендови Меѓународни Нетфликс Странец Нешта 3-Malrat Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Netflix Странец Нешта 3-Malrat Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Fsc-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67