• Свеж
Ганго Дома Декор Печиво Прозорец јас Од Морин Љубов ; Еден 24х36во Ликовна Уметност Хартија Giclee Печатење

Ганго Дома Декор Печиво Прозорец јас Од Морин Љубов ; Еден 24х36во Ликовна Уметност Хартија Giclee Печатење

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прозорец За пециво Јас, Објавен Од Ганго Изданија, Уметност Од Морин Лав. Оваа уметност е отпечатена по нарачка на хартија за ликовна уметност и е совршена за врамување. Прави одличен додаток на секоја соба! Овие слики не се врамени; идеален за употреба при замена на слики во рамки што моментално ги поседувате, или за додавање на совршена рамка купена специфична за вашата соба. Кога ја купувате рамката одделно, имате можност да создадете совршено сопствено парче за вашиот дом. Пециво Прозорец I. Уметник : Морин Љубов. Еден 24х36во Ликовна Уметност Хартија Гикли Печатење. Печатени со архивски мастила на висококвалитетна мат ликовна уметност хартија; треба да бидат врамени, само хартија. Гордо направени Во Портланд, ИЛИ, САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.