• Свеж
Се прашувам нација на мисии девојки од дожд, големини 11 12-4 5

Се прашувам нација на мисии девојки од дожд, големини 11 12-4 5

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Останете суви за време на тие дождови! Таа ќе биде подготвена да ги распрсне сите барички додека ги истражува на отворено или само ознаки додека трчате некои работи. Забавата на Лепоард Печати и Сјајот од надворешната страна го прави овој модерн Челси Винор, токму она што и треба во нејзината гардероба. Додаденото табулаторот и Гор му помагаат да го повлече овој багажник со леснотија. Тие се дизајнирани со издржлив горен материјал што помага да се задржи водата. И тие се лесни за чистење - само избришете го со крпа и подготвени сте да одите. Девојки Челси Раината. Стилот на лизгање. Назад табулаторот за полесно влечење со леснотија. Избришете чисто со крпа. Не-означување на надворешната страна. Издржлив ПВЦ горниот материјал. Проucирна сјај ПВЦ од надворешната страна. Водоотпорен. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12