• Свеж
Сет за skegging на девојчиња од Petit Lem

Сет за skegging на девојчиња од Petit Lem

DEN 175.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подгответе го вашето мало девојче подготвено за ден на авантурирање со овој симпатичен сет на четири парчиња. Белата кошула со пелена со лав печатење е нагласена со детали за рафли, а совршено се парови со цветни печатени розови хеланки кои имаат прицврстено здолниште за мрежни мрежи. За да го завршите овој сладок сет, има плетена лента за глава и дво-тон чорапи. Composition Композиција на кошула и хеланки на пелена : 100% памук ● Композиција на здолниште од мрежи : 100% полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72