• Свеж
Бесплатно собрание женски исечени широки фармерки на нозе

Бесплатно собрание женски исечени широки фармерки на нозе

DEN 370.56

Од стоката
Достапно е за нарачката

Безгрижни, исечени фармерки од слободното склопување. Опремени на колковите со пошироки отвори за директни нозе, овие широки директно фармерки додаваат димензија на наједноставниот изглед. Исклучиво на. Материјал : 98% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : опуштено вклопување низ нозете. Rise and Inseam : високи, 27 ”inseam. Затворање : Поштенски предниот дел, затворање на копчињата. Ockебови : Стајлинг со пет џеб; Џебови за истегнување. Обезбедете внатрешна поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување.; Магичен грб триаголник. Аголот и поставувањето на џебовите на грбот што го прават вашето седиште да изгледа одлично . Карактеристики : јамки за појас; исечена должина; Автентично ниско истегнување 14 мл. Деним : Изгледот на вашите омилени ретро фармерки, но додадовме допир на истегнување за удобност. Бесплатното собрание исече широки фармерки за нозе за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67