• Свеж
Единствени поволни цени за женски сатенски секси долна облека Ками врвови со шорцеви

Единствени поволни цени за женски сатенски секси долна облека Ками врвови со шорцеви

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој стил на дневна соба го поставува лесно да се облече или полетува, што може да ви даде светло и едноставно искуство за облекување и да ве одржува убаво и удобно цел ден. Врвот : Ками врвови се карактеризираат со вратот и прилагодливата лента за шпагети. Крај : Панталони се карактеризираат со еластична половината, трим на руфла и декор на лак. Супер меките пижами поставени за жени се мазни, лесни, дише и удобно за носење. Овој сет на пижами е обичен и елегантен, дури и ако гостинските посети одеднаш, нема да се чувствувате засрамени, правејќи го вашиот дом поудобен. Комплетите за пижами исто така се совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели како дневна облека и облека за спиење, овие елегантни комплети за облека за спиење се добри избори за жени. Големина на моделот : Висина : 5'8 ", Тежина : 112 фунти, колк : 36 5/8 биста : 31 8/9, с во салон фустан. Мерење (во инчи) големина (инчи) - - Grath на градите Girth girth колк Girthxs - - 34 5/8 37 - 39 3/8s 36 2/9 38 4/7 - 41м - 38 4/7 39 3/4 - 43 2/7 L 41 - - 43 2/7 - 45 2/3 Единствени поволни цени за женски сатен секси долна облека Ками врвови со шорцеви пижами за спиење поставува 100 % Полиестер. Увезен. Пролет/лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со како Colors X.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67