• Свеж
Пенкало за пенкало + менувач за промена на бојата, брои

Пенкало за пенкало + менувач за промена на бојата, брои

DEN 369.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете забавен поп боја на вашите проекти за пишување и уметнички дела со нашите пенкала за гел за промена на бојата на пенкало и опрема. Овој живописен сет од 6 пенкала за гел има возбудлив асортиман на бои што можете да ги вклучите во вашите проекти, овозможувајќи ви да ја искажете својата личност и креативност преку вашите визуелни креации. Мастилото за гел во секоја од пенкалата ја менува бојата како што пишувате, давајќи им на сите ваши белешки, букви и картички шарена талент. Нивните совети за мастило и ролербол со мазно пишување создаваат минимална контрола на линијата и прецизна линија, додека херметичките капачиња спречуваат да се исуши мастилото. За дополнителна погодност, интегриран пластичен клип на капачето го прави пенкалото лесно да се прицврсти на тетратки и папки. Додадете талент и стил на вашите проекти со нашите пенкала за гел за промена на бојата на пенкалото и менувачот. Пенкало за пенкало за промена на бојата, 6 брои : мастило ги менува боите како што пишувате. Гел мастило се спротивставува на размачкување еднаш суво. Советите за ролербол обезбедуваат мазни линии со минимално размачкување. Јасни пластични буриња ви овозможуваат да видите колку мастило останува. Зафатениот дизајн спречува да се исуши мастилото. Клиповите во стил на џеб ги прават лесни за носење насекаде. Разновидните бои се совршени за земање белешки. Светли бои се издвојуваат на обична хартија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.