• Свеж
Тон тешка арборска печат

Тон тешка арборска печат

DEN 735.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

2 тони тешки арборски печат ~ Тешка рамка. ~ Направена прецизност. ~ 4 Позиција челик Anvil. ~ Челични пиони. ~ Максималниот дијаметар е 12 ". ~ Висината на притиснете е 18 ". ~ Големината на основата е 6 x 16 ". ~ Капацитет над табелата е 8-1/2 ". ~ Тежината е 91 фунти. ~ RAM меморијата е 1-1/4 ". Тешка рамка . направена прецизност . 4 Позиција челик Anvil . челични пиони . Максималниот дијаметар е 12".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.