• Свеж
Лалита-Крајбрежна Керамичка Столна Ламба-Школка Бело-Темносина Сенка

Лалита-Крајбрежна Керамичка Столна Ламба-Школка Бело-Темносина Сенка

DEN 1039.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете малку талент инспириран од крајбрежјето во поставката за вашиот дом од соништата со Крајбрежната Керамичка Столна Ламба Стилкрафт Лалита. Изработена со темносина тапан сенка и тело во бела боја, оваа светилка одговара на повеќето шеми на бои. Она што навистина ја издвојува оваа светилка е дизајнот со врежана морска школка. Користете ја оваа светилка за да додадете дополнително светло во кој било дел од вашиот дом. Поради процесот на производство, секое парче е уникатно и ниту едно не е точно слично. Телото на светилката е составено од керамика која има врежан дизајн на морска обвивка насекаде. Телото на светилката е завршено во бело. Темносина тапан сенка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67