• Свеж
Насловна Суштина Океан Поглед Јорган Покритие Сет

Насловна Суштина Океан Поглед Јорган Покритие Сет

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

За живописно ажурирање на крајбрежјето во вашата спална соба, Комплетот Постелнина За Постелнина Со Памучна Сатена Јорган Од Домашна Суштина Е совршен за вас! Овој памучен навлака за јорган и шамс имаат морска ѕвезда и корален мотив во живописни бои за да го осветлат вашиот простор. Цврстиот рикверц додава прскање на боја за да го надополни крајбрежниот дизајн. Три украсни перници со вез и манипулација со ткаенина додадете ги завршните допири во комплетот за покривање на јорганот. Овој комплет за постелнина е исто така сертифициран ЗА ОЕКО-ТЕКС, што значи дека не содржи никакви штетни материи или хемикалии за да се обезбеди квалитетна удобност и благосостојба. Затворањето на копчето помага да се обезбеди утешител во капакот на јорганот и внатрешните врски во аглите помагаат да се спречи неговото поместување (вметнувањето не е вклучено). Некои Суштина Океан Поглед 6 ПАРЧИЊА Памук Сатен Јорган Покривка Постелнина Сет : Целосна/Кралицата Сет Вклучува : 1 Навлака За Јорган (90 "х 90"), 2 Стандардни Шами (20 "х 26"), 3 Декоративни Перници (18" х 18"/16" х 16"/12" х 18"). Комплетот крал/Кал Кинг Вклучува : 1 Навлака за Јорган (104 "х 92"), 2 Кралски Шамови (20 "х 36"), 3 Украсни Перници (18" х 18"/16" х 16"/12" х 18"). Шема : Крајбрежје. Јорган/Шам : 210-конец-брои Памук Сатен, Печатени, 180-конец-Брои Памук/Полиестер Обратно. Оеко-Текс Сертифициран, не вклучува штетни материи или хемикалии (# 7995ЦИТ). Машина За Перење Ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00