• Свеж
Со Дизајн Рак Натопи Наутички Затворен Надворешен Килим-Прашина Чад-фт

Со Дизајн Рак Натопи Наутички Затворен Надворешен Килим-Прашина Чад-фт

DEN 717.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, Ќе ви се допадне Тепихот Од Рак Во Затворен/надворешен Простор од Нашата Колекција За Одмор на Плажа. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Достапно во различни големини и бои. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Обложена подлога отпорна на лизгање. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.