• Свеж
Нетфли Кралицата Гамбит-Шаховски Ѕид Постер, 22.375 34

Нетфли Кралицата Гамбит-Шаховски Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Постерот На Кралицата Гамбит-Шаховски Ѕид е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Нетфликс Постер На Кралицата Гамбит-Шаховски Ѕид : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.