• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овален Цитрин И Дијамантски Прстен ААА

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овален Цитрин И Дијамантски Прстен ААА

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Привлечете внимание на вашиот изглед со овој впечатлив 14 каратно жолт златен прстен. Одликувајќи се со 0.80 cttw овална форма 7x5mm жолт цитрин скапоцен камен и пенливи si2/SI3 јасност круг дијамант акценти за шармантен изглед, овој прстен сигурно ќе плени. Достапно во големина на прст 7.Метална Тежина : 3,11 грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 2ммринг Големина : 7гемстоун Детали : Тип : Цитрин Месец На Раѓање : Ноември Боја : Жолто Сечење : Фацетирана Форма : Овална Големина : 7мм х 5мм тежина : 0,8 cttwquanty : 1 Поставување Накит : Prongdiamond Детали : Јасност : Si2/si3color : G-Ibirthstone Месец : Април : Facetedshape : Тркалезна големина : 1,9 Mmweight : 0,056 Cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00