• Свеж
Јужен Брег Грамерси, Современа Ноќница, Чоколадо

Јужен Брег Грамерси, Современа Ноќница, Чоколадо

DEN 1984.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Потребно е склопување и алатките не се вклучени. СКЛАДИРАЊЕ ПОКРАЈ КРЕВЕТОТ : Со 1 пространа фиока со мазни метални слајдови и отворена полица, оваа ноќна маса е вашиот совршен придружник во спалната соба. Отвореното складирање на дното е совршено место за складирање на предмети што лесно се зграпчуваат како книги или таблет, додека фиоката е совршена за чување мали, лабави предмети подалеку од очите за организиран изглед. Јужен Брег Грамерси, Современа Ноќна Маса Со 1 Фиока, ЧОКОЛАДО ЕДНОСТАВЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН : оваа чиста ноќна маса нуди чисти линии и модерен изглед што ќе го надополни секој декор на спалната соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00