• Свеж
Уникатна Форма Песок Часовник, Домашен Украс, Тајмер Мини Мини Мин За Домашна Канцеларија

Уникатна Форма Песок Часовник, Домашен Украс, Тајмер Мини Мини Мин За Домашна Канцеларија

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уникатна Форма Песок Часовник, Домашен Украс, Тајмер 5 мин/15 мин/30 мин За Домашна Канцеларија Спецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Песок Часовник Материјал : Висока Боросиликатно Стакло Големина : С, М, Л Опционална Големина : Прибл. 12 х 3,7 см / 4,7 х 1,5 инм Големина : Прибл. 15 х 4,7 см / 5,9 х 1,9 Инл Големина : Прибл. 18,5 x 6 cm / 7,3 x 2,4 in Time : S : 5 Минути : 15 Минути Sl : 30 Минути Тежина : Прибл. 91g-285g / 3.2 oz-10.1 oz Пакет Листа : 1 x Песок Часовник Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Овој уникатен и карактеристичен песочен часовник е совршен тајмер за готвење, читање или спорт. Елегантната боја, стилската форма и извонредната изработка ја прават прекрасна декорација. Многу погоден за декорација, совршен за украсување на вашиот дом, канцеларија, кафуле итн. Овој тајмер за песок ви помага вам или на вашето семејство да развиете добар концепт за управување со времето. Совршен избор за подарок, тоа е убав подарок за љубовник, колега, пријател или семејство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00