• Свеж
Скриени Нинџа Ножеви Ноќта На Вештерките Додаток

Скриени Нинџа Ножеви Ноќта На Вештерките Додаток

DEN 159.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршен вашиот нинџа костим со Овие Скриени Нинџа Ножеви. Овие пластични ножеви изгледаат исто како најценетото оружје на смртоносните атентатори, со нивните елегантни рачки и остри сечила. Ножевите за Ноќта на Вештерките доаѓаат во сет од два, и се лизгаат заедно за да формираат рачка. Ножевите се безбедни, лесни и лесно преносливи.Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Скриени Нинџа Ножеви Додаток За Ноќта на Вештерките : Вклучува 2 ножеви кои се лизгаат заедно за да формираат рачка. Содржина на материјал : пластика. Упатства за нега : чисто место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00