• Свеж
Ксеноти Нерѓосувачки Челик Пешкир Бар Хартија Крпа Држач Со Магија Лепило Рампа, Кујна Хартија Ролна Држач Ѕид Монтирање, Нерѓосувачки Челик Самолепливи Ѕид Монти

Ксеноти Нерѓосувачки Челик Пешкир Бар Хартија Крпа Држач Со Магија Лепило Рампа, Кујна Хартија Ролна Држач Ѕид Монтирање, Нерѓосувачки

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Силни Карактеристики На Ушите : Силни Во Бањи, Кујни Итн. Погоден За Употреба.  Мултифункционален Држач За Хартиена Крпа За Поставување Производ.  Може Да Се Користи Постојано, Носивост. Без Нокти И Без Вежба.  Се Препорачува Овој Објект Мпа Да Не Надминува 5 Кг, Што Ќе Му Го Продолжи Работниот Век.  Самолепливи, Не Ја Оштетува Површината На Ѕидот, Водоотпорен И Влага Доказ, Не Е Лесно Да Падне.  Само Леплива Решетка, Други Додатоци На Сликата Не Се Вклучени Во Демо.  Силна Мравка Претпазливост : Силните Работи Најдобро На Чиста И Мазна Површина.  Нема Да Работи Ако Има Вода, Масло, Восок Или Прашина На Подлогата Или Површината.  Ве молиме, Не Нанесувајте Држач на Насликани Ѕидови Позадина Бидејќи Ќе Ја Соблече Бојата.  Не Сечете, Свиткајте Ја Или Извртувајте Ја Подлогата.  Не Користете Во Близина На Отворен Пламен Или На Уред Со Висока Температура Како Рингла.  Не Закачувајте Опасни И Запаливи Предмети И Не Висат Над Креветите.    Ксеноти Нерѓосувачки Челик Пешкир Бар Хартија Крпа Држач Со Магија Лепило Рампа, Кујна Хартија Ролна Држач Ѕид Монтирање, Нерѓосувачки Челик Самолепливи Ѕид Монтирање Пешкир Бар За Кујна Ба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.