• Свеж
Лиценца за дете и девојчиња рибарски сандали, со големини 5-4

Лиценца за дете и девојчиња рибарски сандали, со големини 5-4

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршено за топол пролет или летен ден на игра, овие симпатични сандали од желе ги карактеризираат нејзините омилени ликови од патролата на Никелодеон, небото и Еверест. Со розово и бело проucирен сјај на горниот и надворешната страна, железниците имаат голема микро-инјектирана ликовна уметност на вамп, супер забавна нога на виножитото со дополнителна уметност со карактер и прилагодлива лента со бела тока за безбедно вклопување. Совршено за облекување или игра, овие сандали брзо ќе станат нејзини пар чевли! *** Девојки девојки желе сандали. Розов и бел сјај ПУ желе од горниот дел и надворешната страна. Голема микро-инјектирана ликовна уметност на вамп. Целосно печатено стапало. Прилагодлива лента. ***.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12