• Свеж
Модерни теми отпечатени украсни капаци на перници, 18 18

Модерни теми отпечатени украсни капаци на перници, 18 18

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Рачно изработено во Индија, нашата природна перница за фрлање има различни модели на блок-печатени во топли есенски нијанси на сива, сенф-жолта и црвена и вклучува отстранлив вметнат. Конструиран со најразлични материјали, мислиме дека можете да ја најдете совршената декоративна перница само за вас. Вклучува капа на перницата само со скриено куќиште за патент. Отстранлив капак со скриен патент. Може да се појават рачно изработени, мали варијации. Модерна и современа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00