• Свеж
Реверзибилна нараквица за кабел за спортски вентилатори со розова кутија

Реверзибилна нараквица за кабел за спортски вентилатори со розова кутија

DEN 768.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

4мм Цврст кабел од не'рѓосувачки челик мазен заоблен удобност вклопување врв 25мм алуминиумски диск шарм реверзибилен целосен ротирачки центар за ротирање на центри со висока полиран финиш реверзибилна нараквица за кабелски кабел за спорт со розова кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.