• Свеж
Божиќ Виси Декор Оревокршачка Ветробранско Знаме Божиќна Декорација Надворешна Внатрешна Влезна Врата Двор Тревник Двор Тревник Градина Партија Декор

Божиќ Виси Декор Оревокршачка Ветробранско Знаме Божиќна Декорација Надворешна Внатрешна Влезна Врата Двор Тревник Двор Тревник

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Се користи издржлива и лесна полиестерска ткаенина. Лесен лет. Отпорен на временски услови, издржлив и рециклирачки. Можете да уживате во текот на целата година. [Лесно за инсталирање и закачување] Висат каде сакате. Божиќното знаме за Порибување има клип и конец за закачување без потреба од столбови или дополнителни загради. Украсените знамиња сигурно ќе го привлечат вниманието на соседите или на секој што ќе дојде. [Разновиден] Погоден За влезната врата, дворот, тремот, дрвото, дворот, градината, балконот, парадата, канцелариската врата, отворено, дворот, Прозорците, ѕидовите, божиќната забава итн. Посетителите на забавата ќе бидат изненадени од кул стилот на Овие Божиќни чорапи. ● Божиќни украси ● Божиќни чорапи висечките украси се погодни за украси За Божиќни забави, а сите ваши гости се добредојдени. Изработени од полиестерска ткаенина. Лесен за летање. Отпорност на временски услови, издржлив и рециклирачки. Уживајте во текот на целата година. Виси каде сакаш. Божиќното Знаме На Ветробранот има клипови и низа за закачување, не е потребен столб или дополнителни загради. Погоден за влезната врата, дворот,тремот, Дрвото, дворот, градината, балконот, парадата, канцелариската врата, надвор, дворот, прозорецот, ѕидот, божиќната забава и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.