• Свеж
Лесно На Очите Дуксер На Екипажот

Лесно На Очите Дуксер На Екипажот

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој дуксер се одликува со "Лесно На Очите" напред со црно мастило на Дуксер Со Возрасен Екипаж. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. дуксер на екипажот. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.