• Свеж
Борхес, Викторија Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Терацо Парчиња V

Борхес, Викторија Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Терацо Парчиња V

DEN 5200.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Борхес, Викторија 15х15 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов - Терацо Парчиња В. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна модерна дрвена рамка од два инчи. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Борхес, Викторија. Наслов : Терацо Парчиња Против Врамена Големина : 15х15 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.