• Свеж
Б91хз Ленени Панталони За Жени Женски Цврсти Секојдневни Панталони Печатени Панталони Еластични Џебови За Половината Панталони Со Широки Нозе За Жени Трендовски Б

Б91хз Ленени Панталони За Жени Женски Цврсти Секојдневни Панталони Печатени Панталони Еластични Џебови За Половината Панталони

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ленени Панталони За Жени Женски Цврсти Секојдневни Панталони Печатени Панталони Еластични Џебови За Половината Широки Панталони За Нога Прилика : Секојдневно. Сезона : Пролет, лето, aut. Стил : Секојдневен, отпечатоци. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х панталони. МАТЕРИЈАЛ : памучна и ленена ткаенина, мазна и мека, лесна и пријателска за кожата, удобна за носење, не е лесна за бледнеење или деформација. ДИЗАЈН : обични деветти панталони со чиста боја на средниот струк, со два џебови, едноставни и модерни. Пет бои се опционални за вас. ГОЛЕМИНИ : ве Молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ВОДИЧ ЗА НОСЕЊЕ : Нашите секојдневни спортски панталони се идеални за совпаѓање со блузи, елеци, дуксери, Маици, дуксери, пуловери, блузи итн. ПРИЛИКИ : Лето, aut, секојдневен живот, шопинг, собирање пријатели, патување за одмор, фотографирање итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12