• Свеж
Бадиминцл Женска Мода Обичен Долг Ракав Копче Ревер Печатење Џеб Врвот Блуза

Бадиминцл Женска Мода Обичен Долг Ракав Копче Ревер Печатење Џеб Врвот Блуза

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер Со Кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Ностил : Лежерна Јака : V-Ѓердан : Редовна Хуета : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блузизираат : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Ракав : 31см/12.20 " Должина : 84см/33.07". Големина : М Големина. : СРЕДНО Т САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 32см/12.60 " Должина : 85см/33.46". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80" Ракав : 33см/12.99 "Должина : 86см/33.86". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 34см/13.39 " Должина : 87см/34.25". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 35см/13.78 " Должина : 88см/34.65". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 36см/14.17 " Должина : 89см/35.04". Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 37см/14.57 " Должина : 90см/35.43". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : XXXXX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 38cm/14.96" Должина : 91cm/35.83 " Убава И практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Nillight Led Парчиња Круг 1500lm Вграден ЕМС Работа Светлина 90° Поплава Зрак Агол За Теренски Светла Странично Светло w 16awg

3 инчен Круг СУПЕР Поплава ПРЕДВОДЕНА Работа Светлина Парчиња со / жици комплет Мали, но моќни и разновр

DEN 479.52