• Свеж
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Volkswagen Atlas, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Volkswagen Atlas, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна

DEN 1487.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот на автомобили за Volkswagen Atlas 2018 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на подот на вашиот атлас на Volkswagen, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлебна канална вода, снег, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Нелизгајниот дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да се задржи МАТ во место без да му наштети на вашето возило тепих . направен во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW локално 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2018 Volkswagen Atlas и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.