• Свеж
Супер Херои Потера Во Пристаништето Батбоат, 76034

Супер Херои Потера Во Пристаништето Батбоат, 76034

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Децата ЌЕ имаат бескрајни часови на градење И имагинативна забава СО ЛЕГО Супер Херои Потрагата По Пристаништето На Бродот. Смртоносниот удар украл дијаманти од банката и бега со пленот на неговиот силно оклопен авион. Ваше е да го спасите денот. Ставете Ги Бетмен и Робин во пилотските кабини на Чамецот Во пристаништето Готам Сити и тргнете СО голема брзина ЛЕГО извршување. Отворете ја тајната радарска кула и испитајте ги контролните екрани за да го следите млазниот брод. Сега мора да ги избегнете проектилите на млазниот брод и да свртите за да ги избегнете обидите за Супер-скокање На Смртниот Удар за да го срушите радарот. Потоа активирајте ја функцијата сплит за да ги стартувате ховер-чамците на супер хероите, заседајте го негативецот и вратете го сефот со накитот. ОВА Лего Суперхерои сетот За Извршување На Пристаништето Батбоат е изработен од цврста пластика и идеален за деца на возраст од 6 до 12 години. Доаѓа со три мини-фигури и нивните додатоци. ЛЕГО Супер Херои Извршување На Пристаништето На Бродот, 76034 : Возрасен Опсег : 6 до 12 години. Материјали : пластика. Отворете ја тајната радарска кула и испитајте ги контролните екрани за да го следите млазниот брод. Избегнувајте ги ракетите на млазниот брод. Сплит функција за лансирање на ховер-чамците на супер хероите. Вратете го сефот со накитот. ЛЕГО батбоат вклучува 3 мини-фигури со додатоци : Бетмен, Смртоносен Удар и Робин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.