• Свеж
Инктастична Мајка Ме Сака Слон Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастична Мајка Ме Сака Слон Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Симпатична бебе слон дизајн со Мама Ме Сака цитатот доаѓа на Ползавец За Новороденчиња. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастична Мајка Ме Сака Слон Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бела 6 Месеци. Бебе туш подарок за син или ќерка Со Мајка Ми Ме Сака слон на Облека За Новороденчиња. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. деца мајка момчиња девојки симпатична едно парче новороденче ползавец hws.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33