• Свеж
Чикаго бело толку керамички крајбрежни места

Чикаго бело толку керамички крајбрежни места

DEN 312.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сет од четири високо издржливи четири-инчни керамички крајбрежни страни со поддршка од плута. Декорирани со логото и графиката на вашиот омилен тим на МЛБ, овие крајбрежни страни се совршени за забава за време на големата игра. БПА-без! MLB Chicago White Sox 4-пакувачки керамички крајбрежни страни : украсени со тимска графика. Поддршка од плута. БПА-без. Индивидуални производи мерки 4 "x 4".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.