• Свеж
Шампион за машка екипа на екипажот со трим на контрастна боја, до големина 2xl

Шампион за машка екипа на екипажот со трим на контрастна боја, до големина 2xl

DEN 263.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колче за екипаж што може да ја преземе салата или која било авантура за викенд. Дарежлива во сечење и удобност. Мека мешавина од памук/полиестер помага во намалување на пилинг и намалување. Намалување. Предиво обоена лента со рамна плетена ребра се вметнува во потпевнувања. Манжетни за ребра, вратот и долниот опсег за лесно вклопување. Печатење лого на шампион во градите. В лого на лепенка на манжетна. 70% памук 30% полиестер. Земја на потекло : Камбоџа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.