• Свеж
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

DEN 640.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете малку драма на вашите омилени есенски ансамбли со Mellie By Brinley Co. Овој чизми над коленото ќе додаде жестока талент на кој било изглед со деталите за бадемовите и бадемовите и центарот. Поддршка од 4 mm TRU Comfort Fonam ™ ™ hunsole, мека веганска кожа и бујна шутирана блок-потпетица го завршуваат овој дизајн со широко-теле. Висина на пета : 2 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 20 1/2 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.