• Свеж
Водоотпорни чизми на момче Озарк Традил Дет, водоотпорни чизми, големини 7-12

Водоотпорни чизми на момче Озарк Традил Дет, водоотпорни чизми, големини 7-12

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој чизми на „Озарк патека“ ќе го задржи удобен за време на сите свои авантури на отворено. Изработена со водоотпорен гумен вампир за да го задржи ногата суво и мека врата од неопренови за дополнителна удобност и топлина, дизајниран е да биде во чекор со секој негов потег. Лесен стајлинг со влечење со предни и задни јазичиња. Материјал : Горна : гума/неопрена; Outsion : гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Повлечете. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : водоотпорен вампир; вратило на неопренови; текстурирана надворешна плоча; предни и задни јазичиња. Детско момче водоотпорни чизми од Озарк Траил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67