• Свеж
Без граници на јуниори со висок врат на вратот, големини XS-3XL

Без граници на јуниори со висок врат на вратот, големини XS-3XL

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сончеви денови, ryвездена ноќ и разноврсен врв што може да го стори сето тоа. Не се вклопуваат врвот на резервоарот со граници со високо, тркалезно деколте, тркач назад и склопување на кривата. Носете го соло со тексас шорцеви и сандали за вашата нова униформа на топло време или поставете го под блејзер со кошула со копче надолу за дополнителен поп боја и интерес. Само на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Modern. Деколте : високо, тркалезно деколте; Ракербек. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Карактеристики : Ребреста текстура. Високиот резервоар за вратот на јуниорите од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.