• Свеж
Чуда на девојки за чудо на нација на деца со долги ракави

Чуда на девојки за чудо на нација на деца со долги ракави

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој фустан за игра од Wonder Nation е лесен избор кога прашањето е што да се носи денес? Супер удобна, во мек памук, само поп и таа е подготвена за што и да има денот, од плејсајти до предучилишно училиште. Страничните џебови и ’дозволуваат безбедно да ги чува сите свои богатства. Ексклузивно на материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Супер-меко чувство. Плетен фустан со џебови за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67