• Свеж
Power Stop Front Z Evolution Ceramic Caramic сопирачки 16- FITS Изберете: 1984- Хонда Цивиќ, 1988- Хонда Цивил КР 1. HF

Power Stop Front Z Evolution Ceramic Caramic сопирачки 16- FITS Изберете: 1984- Хонда Цивиќ, 1988- Хонда Цивил КР 1. HF

DEN 4234.56

Од стоката
Достапно е за нарачката

Инженерско за сопирање без бучава со двојни треперки поддржани од гума, кои нудат 6 пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста и нема да ги носи роторите. Power Stop Z16 влошките на сопирачките имаат 20% поголема моќност од другите водечки брендови. Премиум керамичкото соединение се прави со употреба на OE позитивна технологија за мувла, што обезбедува униформа густина на триење низ целата подлога и ова помага во контролата на бучавата и предвременото абење. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Power Stop Front Z16 Evolution Ceramic Ceramic сопирачки влошки 16-256 • Power Stop Z16 Evolution Clean Ride Ceramic Brown Fares се дизајнирани за сопирање без бучава • Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање • Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ја задржува тркалата почиста подолго • Влошките за еволуција се управуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови • FITS : Honda CRX 1991-1988; Insight 2006-2003; Prelude 1987-1985.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Апстрактни индустрии за студенти Апстракт Мандала илустрација Геометриска точкана печурка, 30, дизајн од Нина Блу

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33