• Свеж
Девојки обликувани звук на ЛЦД -часовник

Девојки обликувани звук на ЛЦД -часовник

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Децата можат да го кажат времето и да свират звуци или музика со Hello Kitty обликуван звук часовник. Се одликува со 3 димензионален случај на часовник со ЛЦД -бирање за да го каже времето. На печатот на копче, обожавателите можат да ги слушаат фразите или песните на нивните омилени ликови. Исто така, се одликува со печатена пластична лента за прилагодување на пластика за привлечно и удобно вклопување. *Печатена графика *LCD Watch *Звучна карактеристика *1-годишна гаранција *Пластична прилагодлива лента за токи *Вклучува 189 батерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12