• Свеж
Trim Trim компатибилен со Mercedes Benz e Amg - E Front, долен хром

Trim Trim компатибилен со Mercedes Benz e Amg - E Front, долен хром

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Chrome Interchange Part Number : 2138857700, MB1044132 Notes : Satin nickel Replaces OE Number : 2138857700 Replaces Partslink Number : MB1044132 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild , Поправка и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. COUPE2019-2020 E53 AMG 4 MATIC SEDAN, за модели без пакет со јаглеродни влакна Заменува OE Број : 2138857700. Заменува број на делови : MB1044132. Број на размена на дел : 2138857700, MB1044132. Одговара Изберете : 2019-2020 Mercedes-Benz E AMG 53 2018 Mercedes-Benz E и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.