• Свеж
Diversitech Qswi вртливата за скриени канали АХ Ханкери и БК конт

Diversitech Qswi вртливата за скриени канали АХ Ханкери и БК конт

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата брза вртење е направена со челик со 14 мерачи во можност да држи 400 фунти. Нашиот QSWI6000 има 2 омега барови кои се собрани 16 ”на центарот и 24” на центарот. Една шипка од 34 ”залепен за да се монтираат разни контролори и сокриени канали за воздух. Квадратните челични цевки се намалуваат на вибрациите додека метежот ја додава безбедноста и цврстината на брзата вртење со заградата „Јас“. 14 мерач челик; Ах закачалки; 2 Омега шипки што се собрани 16 ”на центарот и 24” на центарот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67