• Свеж
Индустриска хартија за завиткување на најголемиот дел, 1 пакет, обвивка за подароци за стрими, SQ FT

Индустриска хартија за завиткување на најголемиот дел, 1 пакет, обвивка за подароци за стрими, SQ FT

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подгответе се да славите со хартија за џем хартија-хартија за завиткување во индустриска големина! Зелените, виолетовите, жолтите, сините и црвените проследувачи се појавуваат низ чиста бела позадина за да помогнат во славењето на родендените на пријателите и семејството, достигнувањата, дипломирањата и многу повеќе! Нашите индустриски дизајнери за дизајн на хартија мери 208 'x 24', во вкупна вредност на скромни 416 квадратни метри. Овој труд им овозможува на снабдувањето со малопродажба да трае во текот на сезоните и да заштедува време и пари на поединците кога празниците и специјалните прилики се тркалаат. Ние носиме асортиман на забавни, уникатни обрасци за да одговараме на личностите и темите што го привлекуваат вниманието на примателите и ја прават вашата сегашност да се истакнува од останатите! Големина : 208ft x 24in Боја : Количина на стримичи : 1 (се продава индивидуално) Податоци за поток. Големина : 416 квадратни метри на обвивка (208 'x 24 "). Количина : 1 ролна со индустриска големина, се продава индивидуално. Оваа живописна обвивка за подароци е обликувана од мазна, квалитетна хартија која има убава вкоренета текстура финиш !. Овој уникатен рефус хартијата за завиткување е совршена за сите и за сите потреби за надавање! Од малопродажни бизниси на кои им е потребна нивната хартија да трае во текот на годината, до оние кои сакаат да продолжат да даваат време за да дојде време!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67