• Свеж
Активни 2-во-мачки на Расел Машки и големи мажи од 2-во-„-9 шорцеви, до големина 5xl

Активни 2-во-мачки на Расел Машки и големи мажи од 2-во-„-9 шорцеви, до големина 5xl

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подготвени, постави, оди! Овие 2-во-1 шорцеви од Расел се совршени за следната активност на цртичка или тренингот со постава за мрежи за дополнителна поддршка. Овие активни шорцеви за мажи се исто така дизајнирани со влага за да ви помогнат да се оладат и да се сушат кога работите пот, заедно со половината за истегнување и влечење за вистинското вклопување. Материјал : 48%полиестер/38%рециклиран полиестер/14%спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 5 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 странични џебови со решетката за дупки. Карактеристики : Дизајн на лагер од 2-во-1; 10мм рамен цртеж; Р-лого топлинска заптивка Сребрена рефлексија; Dri-Power Ture Peal Silver Cleflective; WILKING, INTELLIFRESH ™ за да помогне да се одржи ладно и суво. Активни машки ткаени шорцеви со 2-во-1 со лагер од Расел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.