• Свеж
Stuple Industries капе кафе чаша Гроздобер стрип, жолто сина дизајн, врамена wallидна уметност од Естер Кеј

Stuple Industries капе кафе чаша Гроздобер стрип, жолто сина дизајн, врамена wallидна уметност од Естер Кеј

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Естер Кеј.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.